Miło nam poinformować, że nasza firma uczestniczyła w dniach 15-16 maja 2013r. w II Ogólnopolskich Warsztatach Szefów Logistyki LogDays, które odbyły się w Pałacu Wąsowo.

LogDays 2013 to miejsce spotkań dyrektorów logistyki, dyrektorów centrów dystrybucyjnych i logistycznych, dyrektorów operacyjnych, szefów działu transportu, spedytorów i kierowników magazynów w firmach produkcyjnych, handlowych, transportowych, spedycyjnych a także zatrudnionych w firmach świadczących usługi logistyczne.

Tegoroczna edycja opierała się na sześciu panelach tematycznych:

PANEL I – LOGISTYK A ORGANIZACJA PRACY – Ile zapasów słaborotujących można pozbyć się z magazynu bez ryzyka dla całego procesu dystrybucji? Jak ograniczając poziom zbędnych zapasów poprawić wynik finansowy firmy?
PANEL II – LOGISTYK A KOSZTY – Kiedy warto skorzystać z zewnętrznego wsparcia dla procesów logistycznych? Jak wyczuć odpowiedni moment na rozpoczęcie rozmów z potencjalnymi kontrahentami, żeby nie działać pod presją czasu?
PANEL III – LOGISTYK A KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE – Czy wiesz jak stać się liderem prac międzydziałowych związanych z przepływem towarów? Jak równocześnie kierować kilkoma zadaniami i nie tracić całościowego spojrzenia na logistykę?
PANEL IV – LOGISTYK A PRACOWNICY – Jak dostosować zespół pracownik do Ciebie, a nie Ciebie do zespołu – jak ich dobierać i ułożyć z nimi dalszą współpracę? Jak wywoływać w pracownikach entuzjazm i pełne zaangażowanie, które jest niezbędne w trakcie zwiększonych obrotów?
PANEL V – LOGISTYK A BEZPIECZEŃSTWO – Czym się kierować oceniając wiarygodność przewoźnika? Jakie procedury weryfikujące dostawców sprawdzą się w Twojej firmie? Jak przeprowadzić anonimowy audyt, który powie Ci wszystko o standardach pracy przewoźnika.
PANEL VI – LOGISTYK A INWESTYCJE – Wdrożyłeś system do zarządzania magazynem, ale potrzebujesz nowych funkcjonalności. Jak poprawnie sformułować swoje oczekiwania i przygotować się modyfikacji oprogramowania, żeby nie sparaliżować pracy całego magazynu?

Zdobyta w trakcie warsztatów wiedza, na pewno przełoży się na wyższą jakość naszych produktów i poziom obsługi klienta.

Naszym celem jest odpowiadanie na indywidualne potrzeby naszych Klientów. Specjalizujemy się w niestandardowych rozwiązaniach pod specjalne zamówienie.

Natom Logistic

TELEFON

+48 61 281 91 70

E-MAIL

biuro@natom.pl

ADRES

ul. Śremska 4
63-041 Chocicza