Rozwiązania

PRODUKTY
STANDARDOWE

PRODUKTY
NA ZAMÓWIEIE

INSTALACJA
I SERWIS

NASZE
TECHNOLOGIE

Certyfikaty
i jakość

Produkty standardowe

Nasza firma od początku swej działalności koncentrowała się na problemach magazynowania i transportu wewnętrznego, co pozwoliło nam na wypracowanie linii produktów, które najlepiej spełniają swoją rolę dla specyficznych branż naszych Klientów. 

Oferta Natom zawiera wiele standardowych produktów i akcesoriów niezbędnych w każdym magazynie – zapewniają one bardziej efektywną i bezpieczną pracę. 

Oferowane przez nas akcesoria do regałów, takie jak odbojnice słupa czołowe, odbojnice słupa narożne, zabezpieczenia krańców regału czy systemy osiatkowania regałów, to podstawowy asortyment znajdujący zastosowanie w każdym magazynie. Dzięki temu całość jest perfekcyjnie dopasowana i montaż nie wymaga żadnego cięcia elementów metalowych. W ofercie posiadamy także inne elementy wyposażenia ochronnego hal i magazynów: słupki ochronne, barierki ochronne, prowadnice wózków systemowych oraz naprowadzacze kół. Oddzielną grupę produktów, w której specjalizuje się firma Natom, stanowią półki i separatory siatkowe wykorzystywane w magazynach w celu przechowywania i zabezpieczenia towarów.

Standardowe półki o nośności od 250kg do 1000kg oferujemy w trzech typach, podobnie jak separatory siatkowe – w wysokości 200mm, 300mm i 500mm. 

Niezbędnym uzupełnieniem wyposażenia systemów magazynowania są wanny ociekowe i wózki ociekowe, które pozwalają bezpiecznie przechowywać i transportować pojemniki ze szkodliwymi substancjami. 

Produkty standardowe
Kompleksowe wyposażenie magazynów

Produkty na zamówienie

Naszym celem jest odpowiadanie na indywidualne potrzeby naszych Klientów. Wszystkie produkty ze standardowej oferty prezentowanej w naszym katalogu mogą być przez  nas dowolnie zmienione i dopasowane do konkretnych wymagań i zapotrzebowania Klientów – NIESTANDARDOWE ZAMÓWIENIE? DOBRZE TRAFIŁEŚ 

Działalność firmy NATOM LOGISTIC to bardziej usługa niż sam produkt. Nasza praca opiera się na  trzech głównych filarach: 

 • Koncepcja – Wykorzystywanie nowoczesnych technologii połączone z know-how dla  naszej branży owocuje produktami spełniającymi ściśle Państwa oczekiwania. Nie ma tu  znaczenia poziom trudności danego zagadnienia – traktujemy każde zapytanie ofertowe z  należytą uwagą. 

 • Projekt – Posiadając własny dział technologiczny jesteśmy w stanie stworzyć i dopasować  każdy produkt do Państwa potrzeb. Zdajemy sobie doskonale sprawę z różnic w  potrzebach wynikających ze specyfiki danej branży, dlatego jeśli nie jest to uzasadnione  nie proponujemy rozwiązań standardowych, które często tylko pozornie rozwiązują  Państwa problemy.  

 • Realizacja – Efektem naszej pracy jest końcowy projekt wdrożony następnie do produkcji.  Ścisła koordynacja działań od koncepcji, aż do stworzenia końcowego produktu w  oczywisty sposób przekłada się na jakość danego rozwiązania. Nowoczesny park  maszynowy i wysokie kwalifikacje pracowników produkcyjnych również gwarantują  realizację założonych celów projektu. 
Produkty na zamówienie
Realizacja - antresole

Instalacja  i serwis

Obszar działania firmy Natom Logistic nie ogranicza się jedynie do produkcji – obejmuje on również profesjonalne doradztwo, projektowanie, a także instalację oraz serwis.

Oferujemy Państwu skorzystanie z wykwalifikowanych ekip, w pełni wyposażonych w profesjonalny sprzęt montażowy. Pracownicy posiadają ważne pozwolenia do pracy na wysokościach. Zapewniamy wysoką jakość i szybkość realizacji usług.

Technologie

 • robot spawalniczy OTC Daihen 
 • wypalarka plazmowa CNC typu High-Definition 
 • uniwersalne nożyce hydrauliczne GEKA 
 • prasa krawędziowa CNC o długości gięcia do 3 mb 
 • malarnia proszkowa z automatem do śrutowania 
 • laser do blach 
 • laser do profili 
 • cutomaty do cięcia profili 
 • automatyczna linia zgrzewania siatek i separatorów 
Technologie od Natom

Certyfikaty i Jakość

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były wykonane z zachowaniem jak najwyższych standardów jakościowych. Dlatego nieustannie się rozwijamy i szkolimy umiejętności pracowników. Aktualnie Natom Logistic posiada certyfikaty jakości zgodne z normami:

 • PN-EN 1090-1, wymagania określone w tej normie mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa i trwałości konstrukcji metalowych oraz zharmonizowanej oceny zgodności w Unii Europejskiej,
 • PN-EN ISO 3834-2, norma ta dotyczy zarządzania jakością w procesach spawalniczych i określa wymagania dotyczące zdolności procesu spawania oraz kontroli jakości w procesach spawalniczych.
Technologie od Natom

Naszym celem jest odpowiadanie na indywidualne potrzeby naszych Klientów.
Specjalizujemy się w niestandardowych rozwiązaniach pod specjalne zamówienie.

Natom Logistic sp. z o.o.

TELEFON

+48 61 281 91 70

Złóż zamówienie

natom.sales@troax.com 

ADDRESS

4 Zakładowa St.,
63-000 Środa Wielkopolska