Specjalista ds. sprzedaży Doradca techniczno-handlowy

Specjalista (mid / regular) / umowa o pracę / pełny etat / praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

– Sprzedaż produktów, realizacja założonych planów sprzedażowych

– Przygotowywanie ofert handlowych

– Monitoring realizacji zamówień

– Obsługa klienta i budowanie pozytywnego wizerunku firmy

– Aktywny udział w rozwoju firmy oraz realizacja projektów organizacyjnych i strukturalnych

Nasze wymagania

– Znajomości języka niemieckiego w stopniu biegłym

– Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

– Wykształcenia wyższego (związane z ekonomią, handlem)

– Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

– Praktyka w bezpośrednim kontakcie z klientem

– Samodzielności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

– Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

– Umiejętność pracy w zespole

– Mile widziana znajomość programu ERP

To oferujemy

– Pracę w młodym zespole, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

– Możliwość zdobywania nowych umiejętności

– Rozwój zawodowy w środowisku B2B

– Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

– Wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

– Kontakt ze sferą produkcyjną oraz wdrażanie własnych pomysłów „od koncepcji do gotowego wyrobu”

Naszym celem jest odpowiadanie na indywidualne potrzeby naszych Klientów.
Specjalizujemy się w niestandardowych rozwiązaniach pod specjalne zamówienie.

Natom Logistic sp. z o.o.

TELEFON

+48 61 281 91 70

Złóż zamówienie

natom.sales@troax.com