Młodszy konstruktor wyrobu

Młodszy specjalista (junior) / umowa o pracę / pełny etat / praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

– projektowanie wyrobów logistyki wewnętrznej oraz systemów magazynowania,

– projektowanie wyrobów z metalu ( wózki, palety specjalne, półki siatkowe etc.),

– optymalizacja konstrukcji istniejących oraz nowych wyrobów,

– przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej,

– tworzenie kalkulacji ofertowych,

– nadzór nad aktualną dokumentacją techniczną,

– zapewnienie wsparcia technicznego bieżącej produkcji.

Nasze wymagania

– wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe techniczne,

– doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku min. rok,

– biegła znajomość i umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej,

– znajomość programów do modelowania 3D,

– znajomość programu CAD (Solidworks, AutoCad) -będzie dodatkowym atutem,

– znajomość technologii i procesów spawania, zgrzewania, gięcia elementów blaszanych,

– kreatywne myślenie i chęć rozwoju,

– umiejętność prowadzenia projektów rozwojowych,

– umiejętność doboru odpowiednich komponentów handlowych oraz materiałów konstrukcyjnych,

– mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

– skrupulatność oraz zaangażowanie w realizowaniu powierzonych zadań.

To oferujemy

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

– dostęp do wiedzy i szkoleń – możliwość rozwoju kompetencji,

– niezbędne narzędzia pracy,

– przyjazna atmosfera w zaangażowanym zespole,

– udział w ciekawych oraz różnorodnych projektach,

– dofinansowanie do karty Multisport,

– dofinansowanie do kursów językowych,

– prywatna opieka medyczna Luxmed.

– dofinansowanie zajęć sportowych

– brak dress code’u

– kawa / herbata

– parking dla pracowników

Naszym celem jest odpowiadanie na indywidualne potrzeby naszych Klientów.
Specjalizujemy się w niestandardowych rozwiązaniach pod specjalne zamówienie.

Natom Logistic sp. z o.o.

TELEFON

+48 61 281 91 70

Złóż zamówienie

natom.sales@troax.com