Lider ds. planowania

Kierownik – koordynator / umowa o pracę / pełny etat / praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

– tworzenie planów produkcyjnych w oparciu o optymalizację procesu,

– analiza planów produkcyjnych,

– tworzenie harmonogramów i raportów,

– potwierdzanie terminów realizacji produkcji (współpraca z Działem Handlowym),

– poszukiwanie rozwiązań w przypadku: wystąpienia opóźnień, problemów jakościowych czy nagłych zmian planu,

– nadzorowanie stanu zaopatrzenia zakładu produkcyjnego w kontekście planów produkcyjnych (współpraca z działem zakupów),

– dbanie o terminowość realizacji zamówień.

Nasze wymagania

– wykształcenie wyższe

– znajomość procesów planowania produkcji

– Zaawansowana znajomość MS EXCEL

– doświadczenie minimum 3 lata w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (mile widziana branża obróbki stalowej)

– komunikatywna znajomość języka angielskiego

– kompleksowe rozwiązywanie problemów

– dobra organizacja i dyscyplina pracy, systematyczność

– zorientowanie na współpracę i pracę zespołową

MILE WIDZIANE:

– Znajomość Comarch ERP XL

– Znajomość Power BI

– Doświadczenie w usprawnianiu procesów planistycznych w firmach produkcyjnych

– Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

To oferujemy

– Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

– Pracę w dynamicznym środowisku.

– Atrakcyjne wynagrodzenie.

Naszym celem jest odpowiadanie na indywidualne potrzeby naszych Klientów.
Specjalizujemy się w niestandardowych rozwiązaniach pod specjalne zamówienie.

Natom Logistic sp. z o.o.

TELEFON

+48 61 281 91 70

Złóż zamówienie

natom.sales@troax.com