Konstruktor R&D – Projektant

Młodszy specjalista (junior) / umowa o pracę / pełny etat / praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

– tworzenie nowych produktów logistyki wewnętrznej oraz optymalizacja już istniejących wyrobów,

– dobór najbardziej opłacalnych technologii wytwarzania wyrobów uwzględniając istniejący park maszynowy,

– wykonywanie obliczenia wytrzymałościowych oraz symulacji MES nowych wyrobów,

– tworzenie harmonogramu oraz budżetu projektów,

– nadzór nad realizacją projektu od fazy koncepcji, produkcję po optymalizacje,

– ścisła współpraca z działami produkcji, jakości, handlowym.

– przygotowywanie prezentacji wraz obliczeniami oraz rekomendacjami najlepszych rozwiązań,

– monitorowanie i raportowanie postępu realizacji projektów,

– tworzenie kalkulacji ofertowych na bazie projektów, symulacji lub rzeczywistych czasów produkcyjnych.

– wykonywanie prób obciążenia nowych wyrobów wraz z analizą wyników pomiarowych.

– współpraca z działem RND w siedzibie głównej TROAX w Szwecji.

Nasze wymagania

– wykształcenie inżynierskie, mile widziane wyższe techniczne,

– doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

– biegła znajomość i umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej w środowisku CAD (Solidworks, lub pokrewne) – warunek konieczny,

– znajomość zagadnień z technologii spawania oraz zgrzewania będzie dodatkowym atutem,

– Umiejętność tworzenia nowych produktów i usprawniania istniejących poprzez innowacyjne podejście.

– Zdolność do identyfikowania problemów, analizy przyczyn i opracowywania innowacyjnych rozwiązań

– Umiejętność planowania, organizacji i realizacji projektów badawczo-rozwojowych zgodnie z harmonogramem i budżetem.

– Znajomość norm i regulacji dotyczących produktów i procesów w konkretnej branży, np. normy ISO, standardy bezpieczeństwa

– kreatywne myślenie i chęć rozwoju,

– umiejętność prowadzenia projektów rozwojowych,

– umiejętność doboru odpowiednich komponentów handlowych oraz materiałów konstrukcyjnych,

– znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w tym znajomość słownictwa technicznego,

– chęć rozwoju oraz współpracy z pozostałymi osobami w dziale inżynierii.

To oferujemy

– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

– dostęp do wiedzy i szkoleń – możliwość rozwoju kompetencji,

– niezbędne narzędzia pracy,

– przyjazna atmosfera w zaangażowanym zespole,

– udział w ciekawych oraz różnorodnych projektach,

– dofinansowanie do karty Multisport,

– prywatna opieka medyczna PZU.

Naszym celem jest odpowiadanie na indywidualne potrzeby naszych Klientów.
Specjalizujemy się w niestandardowych rozwiązaniach pod specjalne zamówienie.

Natom Logistic sp. z o.o.

TELEFON

+48 61 281 91 70

Złóż zamówienie

natom.sales@troax.com